Haddehane Makinaları ve Yedek Parçaları İmalatı

40 yıllık tecrübemiz ile Haddehane Tesislerinin tüm süreçlerine çözüm olmaktayız. Turnkey anahtar teslimi haddehane kurulumu ve sonrası yedek parça bakım süreçlerinin tamamında yanınızdayız.

Anahtar Teslimi Projelerde Süreçler
Anahtar teslimi projelerde lokasyon, üretim kapasitesi ve nihai mamül çeşitliliği gibi konular belirlendikten sonra teklif sürecine geçilir. Üretim kapasitesi saatte 4 ton ile saatte 100 arası farklı ölçeklerde tesislerin üretimi tarafımızdan yapılabilmektedir.

Başlangıcından en sonuna kadar tüm süreçler deneyimli mühendis kadromuz ile ilerletilmektedir. Doğru zamanda doğru ürün teslimini kendisine ilke edinmiş olan Kenan Macit Makina, her aşaması titizlikle izlenmesi gereken bu süreçte hata payını sıfıra indirmek için üretim öncesi tam simülasyon tekniğiyle tesisin 3d tasarımını yapar, 3d tasarım ile müşterilerimiz ne satınaldıklarından emin olurlar ayrıca olası hata riskleri analiz edilerek işgücü ve zaman kayıplarının önüne geçilir.

Haddehane Kapasite ve Bakım Yenileme Çalışmaları
Halihazırda çalışır durumdaki tesisinizin kapasite artırımı, teknolojik dönüşümü, maliyet düşürümü gibi konularda tam danışmanlık ve süreç yönetimi yapmaktayız. Komple tesisin ya da birimler bazında bakım ve yenileme işlemleri için hizmete hazırız.

Neden Kullanırız?
Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Nereden Gelir?
Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.