Sefa Macit Makina bir Kenan Macit Makina kuruluşudur.

Kenan Macit Makina

Macit Torna olarak firmamız 1983 yılında Dörtyol merkezde 45 m2 iş yeri içerisinde kayışlı torna ve tek kaynak makinesiyle hizmete başlamıştır. 1992 yılında Dörtyol küçük sanayi sitesi kurulduktan sonra büyümekte olan firmamız 2011 yılına kadar burada faaliyet göstermiştir. Firmamız şu anda Payas Atakaş Çelik saç firması yanında 2000 m2 alan içerisinde kendini geliştirerek ve yenileyerek kapalı alanda çok yönlü makine parkurunda ( borwerk, dik işleme merkezi, CNC torna, universal torna, freze tezgah, hidrolik sac kıvırma tezgahı, kaynak makinesi, gaz altı kaynak makinesi, argon kaynağı, oksijen kesim ve matkap tezgahıyla )  imalat taleplerine ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda her türlü imalat için bölgemizde çelikhane ve haddane yedek parçaları imalatı ile hizmet vermektedir.

Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda proje bazlı ve numune esasına dayalı olarak makine ve parçaların model, döküm, çelik konstrüksiyon ve talaşlı imalatını istenilen ölçü ve toleransta imal etmekteyiz.

Ayrıca atölyemizde bulunan 20 tonluk tavan vincimizle büyük tonajlı işleri de rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Yaptığımız imalatlar ve projelerdeki sonuçlar bizi daima ileriye gitmek için teşvik etmektedir…

Öne Çıkan Özelliklerimiz

  • Talep edilen imalatlarda mühendislik ön plandadır.
  • İmalatlarımız hızlı ve her aşaması kontrollüdür.
  • Makinalarımız bölgenin taleplerine uygun olarak hassastır.

Sefa Macit Makina ise Kenan Macit Makina firmasının yeni oluşumu olup, vizyoner bir bakış açısı ile demir çelik ürünlerinin ticareti alanında uzmanlaşma yolunda güvenilir adımlar atmaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizin Demir Çelik sektöründe dünyada daha çok söz sahibi olabilmesi, sektör standartlarının ve hizmet kalitesinin hep daha ileriye taşınabilmesi için durmadan çalışıyoruz.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimizin her zaman en iyi hizmeti hakettiği anlayışıyla yola çıktık. En temel görevimizin en iyi hizmeti ve sürdürülebilir iş ilişkilerini geliştirmek olduğunu biliyor ve tüm değerlerimizi buna göre şekillendiriyoruz.