Çelik Hasır

Belirli unsurlara bağlı olarak farklı fiyatlandırma üzerinden ele alınan çelik hasır, günümüzde pek çok alanda yoğun olarak değerlendirilir. Özellikle betonarme yapılar için önemli bir teçhizat olarak öne çıkmaktadır. Mukavemeti ve direnci yüksek bir tasarım olduğu için kullanım alanları her geçen gün daha yoğun olarak büyümeye devam ediyor.

Yüksek dayanma gücü aynı zamanda uzun yıllar güvenli şekilde yapıların ortaya çıkarılmasına fırsat tanımaktadır. Böylece betonarme yapılar önemli bir güvenlik portalı oluşturuyor. Üstelik zamandan da tasarruf sağlayan bu yapılar sunduğu özellikler ile rahatlıkla değerlendirilebilir.

Çelik Hasır Kullanım Alanları Nelerdir?

Özellikle betonarme yapılar söz konusu olduğunda daha sağlam ve güçlü bir alan oluşturabilmek için çelik hasır kullanımı gerçekleştirilir. Tabii sadece bununla sınırlı değildir. Ayrıca çelik hasır farklı özellikler ve sınıflandırma üzerinden fiyatlarla pek çok alanda değerlendiriliyor.

– Saha betonları,

– Yol betonları,

– Fabrika zemin betonu,

– Asmolen döşemeler,

– Betonarme su kanalı,

Bu gibi daha pek çok değişik alan açısından çelik hasırlar günümüzde yoğun olarak değerlendirilmektedir. Özellikle güvenlik konusunda ve uzun yıllar kullanılacak bir alan oluşturabilmek için kullanım noktasında bir adım öne çıkıyor. Değişik şekiller ve boyutlarıyla ölçüler doğrultusunda ele alınan bu tasarımın kullanım alanları, ayrıca her geçen zaman daha da gelişmeye devam ediyor.

 

çelik hasır ağırlık tablosu
payas çelik hasır satışı