payas st37 sac tedarikçisi

st37 Saclar

St-37 Malzeme kalitesi, içeriği, özellikleri, güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaştığımı bu sayfamızı muhakkak görmelisiniz.

ST 37 Nedir ?

Yumuşak çelik türlerinden olan St-37 bir çok alanda çokça tercih edilen bir çeliktir. “St” ön harfleri Almanca’da Stahl olan yani çelik kelimesinin başharfleridir, %2 kadar karbon içeren genel yapısal karbon çeliğini ifade eder. en az 37 kg/mm çekme dayanımına sahip olan çelik anlamına gelir.

Beyaz eşyadan otomotive, pvc kapı pencere sektöründen makina imalatına aklına gelebilecek bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Az karbonlu çelikler sertleştirilemezler, bunların uygun yöntemlerle yüzeylerinin sertleştirilmesi elbette mümkündür. Orta karbonlu çelikler ısıl işlemlere oldukça yatkındırlar. Dayanımları, az karbonlu çeliklere oranla daha iyidir. Sünekliği az karbonlu 27 çeliklere yakın ve onlara oranla daha az olup, normal soğutmalarda yapıda oluşan perlit nedeniyle az karbonlu çeliklere göre sert ve mukavemetlidirler.

Kullanım Avantajları

Kolay işlenebilir olması ve yüksek mukavemet göstermesi sebebiyle çok kullanılmaktadır. Standart ölçülerde satılmakta ancak müşteri taleplerine göre özel ölçülerde de hazırlanıp teslim edilebilmektedir.

Değişik kalınlıklar için değişik fiyatlandırmalar olsa da anma fiyatı olarak 3-12 mm arası kalınlık fiyatı konuşulur. İstediğiniz ölçü ve kalınlıkta malzemeler için satış departmanımıza danışıp hızlı teklif alabilirsiniz.

Siyah Sac – St37 Fiyatları

İhtiyacınıza özel fiyatlar ve çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güncel sac fiyatları için ekibimiz en kısa sürede sizlere bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

KALİTELER
Malzeme No.EN (EU)SAE (AISI)DINAFNORBS
1.0037EN 235JrA283 Gr CSt37-2E24-2Fe360B

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir